Przedszkola

Rehabilitacja osób starszych

Hydroterapia, fizykoterapia oraz kinezyterapia to część zabiegów wykonywanych w naszej placówce. Wiemy, jak ważna jest rehabilitacja osób starszych, dlatego wszystkie zabiegi mają na celu polepszyć zarówno ruchliwość naszych pacjentów, jak i krążenie. Wykonujemy także masaże suche całego ciała oraz poszczególnych partii.

Rozwój Twojego dziecka

Zależy nam by każdy rodzic był świadomy, jak ważne jest rozpoczęcie wczesnej edukacji ich pociechy, na długo przed przedszkolem oraz szkołą. Instytut Rozwoju Małego Dziecka organizuje zajęcia, dzięki którym rozwój dziecka stanie się szybszy, co w przyszłości ułatwi mu przyswajanie nowych informacji oraz myślenie w sposób kreatywny.

Materac gimnastyczny składany

Ćwiczenia rehabilitacyjne w domowych warunkach wymagają od nas odpowiedniego przygotowania. W asortymencie sklepu internetowego dostępny jest materac gimnastyczny składany, który będzie można szybko schować i przetransportować w inne miejsce. Zaletą prezentowanego rozwiązania jest jego trwałość, wygoda i maksymalne bezpieczeństwo.

Poduszka do karmienia

Najlepsze rozwiązania dla funkcjonalnego oraz eleganckiego wyposażenia wnętrz dla małych dzieci - znajdziesz w naszym sklepie. Poduszka do karmienia, którą oferujemy, odznacza się najwyższą jakością i komfortem podczas użytkowania. To również poduszka solidna oraz trwała, dzięki czemu będzie służyć Tobie przez długi czas.

Dekoracje do przedszkola

Okazji do dekorowania przestrzeni jest naprawdę wiele: wiosna, lato, jesień, zima, Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka to tylko kilka przykładów. Dekoracje dla przedszkola to świetny sposób na stworzenie przyjaznej atmosfery, w której nauka będzie przyjemnością, a zabawa - jeszcze ciekawsza, dzięki atrakcyjnego otoczeniu.

Warsztaty dla dzieci Poznań

Jeśli interesują Cię ciekawe warsztaty dla dzieci w Poznaniu, polecamy naszą ofertę. Prowadzimy majsterkowanie dla pociech w różnym wieku oraz organizujemy także urodziny i wiele innych ciekawych aktywności. Pozwalają one rozwijać kreatywność, wyrazić się w twórczy sposób i zdobyć zdolności techniczne.

Kurs języka angielskiego dla firm

Witamy Państwa na stronie naszej Szkoły Językowej. Nasza bogata oferta edukacyjna pozwalają zdeterminowanej osobie szybko wybrać i zrealizować dowolnie zaawansowany kurs języka angielskiego dla firm. Nasi native speakerzy i lektorzy pozwalają szybko nadrobić braki w edukacji. W gruncie rzeczy biegła znajomość języka angielskiego stosowanego przez pracowników firm nie jest już zaletą a jest niezbędnym minimum, standardem, który musi znaleźć się w każdym CV. Dlatego wszyscy, którzy z różnych powodów nie zdobyli jeszcze kompetencji językowych, w szybkim tempie nadrabiają swoje zaległości, zapisując się na nasze szkolenia.