Przedszkola

Rehabilitacja osób starszych

Hydroterapia, fizykoterapia oraz kinezyterapia to część zabiegów wykonywanych w naszej placówce. Wiemy, jak ważna jest rehabilitacja osób starszych, dlatego wszystkie zabiegi mają na celu polepszyć zarówno ruchliwość naszych pacjentów, jak i krążenie. Wykonujemy także masaże suche całego ciała oraz poszczególnych partii.

Rozwój Twojego dziecka

Zależy nam by każdy rodzic był świadomy, jak ważne jest rozpoczęcie wczesnej edukacji ich pociechy, na długo przed przedszkolem oraz szkołą. Instytut Rozwoju Małego Dziecka organizuje zajęcia, dzięki którym rozwój dziecka stanie się szybszy, co w przyszłości ułatwi mu przyswajanie nowych informacji oraz myślenie w sposób kreatywny.

Materac gimnastyczny składany

Ćwiczenia rehabilitacyjne w domowych warunkach wymagają od nas odpowiedniego przygotowania. W asortymencie sklepu internetowego dostępny jest materac gimnastyczny składany, który będzie można szybko schować i przetransportować w inne miejsce. Zaletą prezentowanego rozwiązania jest jego trwałość, wygoda i maksymalne bezpieczeństwo.

Poduszka do karmienia

Najlepsze rozwiązania dla funkcjonalnego oraz eleganckiego wyposażenia wnętrz dla małych dzieci - znajdziesz w naszym sklepie. Poduszka do karmienia, którą oferujemy, odznacza się najwyższą jakością i komfortem podczas użytkowania. To również poduszka solidna oraz trwała, dzięki czemu będzie służyć Tobie przez długi czas.

Najmodniejsze okulary dla dzieci

Zależy ci nie tylko na ochronie oczek pociechy, ale chcesz, by jednocześnie maluch prezentował się stylowo? Najmodniejsze okulary dla dzieci znajdziesz właśnie w naszym sklepie! Różne kształty i kolory czekają na pociechy w różnym wieku. Oferujemy produkty dla niemowląt i dla przedszkolaków. Sprawdź modele!

Dekoracje do przedszkola

Okazji do dekorowania przestrzeni jest naprawdę wiele: wiosna, lato, jesień, zima, Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka to tylko kilka przykładów. Dekoracje dla przedszkola to świetny sposób na stworzenie przyjaznej atmosfery, w której nauka będzie przyjemnością, a zabawa - jeszcze ciekawsza, dzięki atrakcyjnego otoczeniu.