Finanse i rachunkowość

Usługi finansowo-księgowe Zgierz

Tworząc naszą ofertę staraliśmy się połączyć indywidualne podejście do klienta, maksymalny profesjonalizm oferowanych usług, a także korzystną cenę. Efektem tego są usługi finansowo-księgowe, z których może skorzystać każde przedsiębiorstwo. JAWN-e to zespół specjalistów, którzy doskonale poruszają się w gąszczu przepisów, a co za tym idzie będą w stanie dobrać pakiet optymalnych rozwiązań dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, w której funkcjonuje.

Akt poświadczenia dziedziczenia

W przeszłości, otrzymanie dostępu do odziedziczonego majątku oznaczało złożenie wniosku w sądzie oraz oczekiwanie na rozprawę przez wiele lat. Dzisiaj każdy notariusz może sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia, na podstawie okazanych dokumentów, skracając cały proces do kilku dni. W swojej kancelarii w Koszalinie, przygotowujemy projekty oświadczeń, przyjmuje na przechowanie papiery wartościowe i pieniądze oraz spisuje protokoły. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w dogodnym dla obu stron terminie.

Tłumaczenia finansowe

Przedsiębiorco poszukujesz kogoś kto mógłby wykonać dla Ciebie tłumaczenia specjalistyczne? Posiadasz zagranicznych kontrahentów i wszystkie umowy są w języku obcym z którym sobie nie radzisz? Zleć tłumaczenia bankowe profesjonalistom i ekspertom w swojej dziedzinie - biuro tłumaczeń Warszawa. Wówczas będziesz miał pewność, że wykonane tłumaczenia finansowe będą wysokiej jakości formalnej oraz merytorycznej i nic nie zostanie pominięte.

FDM

Wszyscy fizjoterapeuci mogą zapisywać się na kurs FDM, czyli metody diagnozowania i leczenia dolegliwości bólowych układu kostno-szkieletowego na podstawie "modelu zniekształconej powięzi". Szkolenie oferuje Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach. Kończy się egzaminem i jest podzielone na moduły. Na liście kwalifikacji polecamy rehabilitantom również między innymi naukę pływania metodą Halliwick oraz leczenie skoliozy metodą PNF. Zwiększ szanse na sukces swoje i swoich podopiecznych.