Finanse i rachunkowość

Księgowość

Usługi na najwyższym poziomie i profesjonalną współpracę zapewni Ci tylko najlepsze biuro rachunkowe. Wrocław to siedziba naszej firmy świadczącej szeroki zakres usług. Księgowość i podatki są tym, na czym znamy się jak nikt inny. To sprawia, że nasze biuro rachunkowe z Wrocławia jest jedynym takim miejscem w całym mieście.

Księgowość Białystok

Chcesz zainwestować w profesjonalne usługi rachunkowe, świadczone przez najlepsze biuro w Białymstoku? Zgłoś się zatem do nas! Nasza księgowa z pewnością odpowie na wszelkie, nurtujące Cię pytania i doradzi najkorzystniejsze rozwiązania. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Usługi finansowo-księgowe Zgierz

Tworząc naszą ofertę staraliśmy się połączyć indywidualne podejście do klienta, maksymalny profesjonalizm oferowanych usług, a także korzystną cenę. Efektem tego są usługi finansowo-księgowe, z których może skorzystać każde przedsiębiorstwo. JAWN-e to zespół specjalistów, którzy doskonale poruszają się w gąszczu przepisów, a co za tym idzie będą w stanie dobrać pakiet optymalnych rozwiązań dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, w której funkcjonuje.

Akt poświadczenia dziedziczenia

W przeszłości, otrzymanie dostępu do odziedziczonego majątku oznaczało złożenie wniosku w sądzie oraz oczekiwanie na rozprawę przez wiele lat. Dzisiaj każdy notariusz może sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia, na podstawie okazanych dokumentów, skracając cały proces do kilku dni. W swojej kancelarii w Koszalinie, przygotowujemy projekty oświadczeń, przyjmuje na przechowanie papiery wartościowe i pieniądze oraz spisuje protokoły. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w dogodnym dla obu stron terminie.

Tłumaczenia finansowe

Przedsiębiorco poszukujesz kogoś kto mógłby wykonać dla Ciebie tłumaczenia specjalistyczne? Posiadasz zagranicznych kontrahentów i wszystkie umowy są w języku obcym z którym sobie nie radzisz? Zleć tłumaczenia bankowe profesjonalistom i ekspertom w swojej dziedzinie - biuro tłumaczeń Warszawa. Wówczas będziesz miał pewność, że wykonane tłumaczenia finansowe będą wysokiej jakości formalnej oraz merytorycznej i nic nie zostanie pominięte.

Szkolenia dla firm

Szukasz doświadczonego instruktora, który przeprowadzi kurs prawa pracy lub ubezpieczeń społecznych dla Twoich pracowników? Zgłoś się do naszej placówki i dowiedz się, jakie szkolenia dla firm możemy Ci zaproponować! Jesteśmy zespołem specjalistów w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych, a naszą pasją jest skuteczne dzielenie się wiedzą.

Doradztwo podatkowe Katowice

Dobrze prosperująca firma to taka, która posiada zaplecze analityczne. Nasza firma Skłodowscy prowadzi doradztwo podatkowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców potrzebujących wsparcia w zajmowaniu się księgowością, a także kontrolowaniu finansów. Pomagamy w porządkowaniu dokumentacji, a także w wypełnianiu zeznań rocznych oraz rozliczeń podatkowych uwzględniających dochody z zagranicy. Towarzyszymy również w zakładaniu własnej działalności lub spółki. Zapraszamy do umówienia się na wizytę, wszelkie informacje znajdują się na naszej stronie.

FDM

Wszyscy fizjoterapeuci mogą zapisywać się na kurs FDM, czyli metody diagnozowania i leczenia dolegliwości bólowych układu kostno-szkieletowego na podstawie "modelu zniekształconej powięzi". Szkolenie oferuje Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach. Kończy się egzaminem i jest podzielone na moduły. Na liście kwalifikacji polecamy rehabilitantom również między innymi naukę pływania metodą Halliwick oraz leczenie skoliozy metodą PNF. Zwiększ szanse na sukces swoje i swoich podopiecznych.