Finanse i rachunkowość

Usługi finansowo-księgowe Zgierz

Tworząc naszą ofertę staraliśmy się połączyć indywidualne podejście do klienta, maksymalny profesjonalizm oferowanych usług, a także korzystną cenę. Efektem tego są usługi finansowo-księgowe, z których może skorzystać każde przedsiębiorstwo. JAWN-e to zespół specjalistów, którzy doskonale poruszają się w gąszczu przepisów, a co za tym idzie będą w stanie dobrać pakiet optymalnych rozwiązań dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, w której funkcjonuje.

Akt poświadczenia dziedziczenia

W przeszłości, otrzymanie dostępu do odziedziczonego majątku oznaczało złożenie wniosku w sądzie oraz oczekiwanie na rozprawę przez wiele lat. Dzisiaj każdy notariusz może sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia, na podstawie okazanych dokumentów, skracając cały proces do kilku dni. W swojej kancelarii w Koszalinie, przygotowujemy projekty oświadczeń, przyjmuje na przechowanie papiery wartościowe i pieniądze oraz spisuje protokoły. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w dogodnym dla obu stron terminie.

Tłumaczenia finansowe

Przedsiębiorco poszukujesz kogoś kto mógłby wykonać dla Ciebie tłumaczenia specjalistyczne? Posiadasz zagranicznych kontrahentów i wszystkie umowy są w języku obcym z którym sobie nie radzisz? Zleć tłumaczenia bankowe profesjonalistom i ekspertom w swojej dziedzinie - biuro tłumaczeń Warszawa. Wówczas będziesz miał pewność, że wykonane tłumaczenia finansowe będą wysokiej jakości formalnej oraz merytorycznej i nic nie zostanie pominięte.

FDM

Wszyscy fizjoterapeuci mogą zapisywać się na kurs FDM, czyli metody diagnozowania i leczenia dolegliwości bólowych układu kostno-szkieletowego na podstawie "modelu zniekształconej powięzi". Szkolenie oferuje Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach. Kończy się egzaminem i jest podzielone na moduły. Na liście kwalifikacji polecamy rehabilitantom również między innymi naukę pływania metodą Halliwick oraz leczenie skoliozy metodą PNF. Zwiększ szanse na sukces swoje i swoich podopiecznych.

Dotacje dla firm

Chcesz swój biznes rozwijać z impetem, ale potrzebujesz dodatkowego finansowania? Zapomnij o drogich i skomplikowanych kredytach! Przyjdź do nas! Jesteśmy doświadczoną firmą doradczą, specjalizującą się w pozyskiwaniu dotacji dla firm. Dzięki naszej pomocy, Twoja firma otrzyma środki, które pozwolą Ci zrealizować Twoje biznesowe marzenia. Mamy bogatą bazę zadowolonych klientów, dla których zdobyliśmy już miliony złotych. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty i podkręć obroty swojego biznesu! Sprawdź, jak dotacje dla firm mogą pomóc także Tobie!

Oprogramowanie handlowe

Czy jesteś przedsiębiorcą poszukującym sprawdzonych narzędzi do poprawy efektywności swojego biznesu? Zaskocz swoją konkurencję i zainwestuj w innowacyjne oprogramowanie handlowe! Nowoczesna technologia, intuicyjna obsługa i mnóstwo funkcji, które usprawnią i zautomatyzują Twoje codzienne działania. Oddajemy Ci narzędzie, które pozwoli Ci skupić się na tym, co najważniejsze - rozwoju Twojego biznesu.

szybkie prawo jazdy

Od ponad lat wyróżniamy się innowacyjną metodyką nauczania podczas kursów nauki kierowania samochodem. U nas zrobisz szybkie prawo jazdy, dzięki intensywnemu programowi szkoleń. Bogate doświadczenie instruktorów, nowoczesne samochody i niestandardowe podejście do każdego kursanta to nasza recepta na sukces. Zapewniamy nie tylko solidne przygotowanie teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa, dlatego nasze samochody są regularnie serwisowane. Wybierz nasze usługi, zyskaj pewność, komfort i stań się pewnym siebie kierowcą.

Prawnik od spraw medycznych

Poszukujesz pomocy prawnej w kwestiach związanych z medycyną? Prawnik od spraw medycznych specjalizuje się w tym obszarze, zapewniają m.in. reprezentację klientów przed organami sądowymi w związku z np. błędem lekarskim, nieprawidłowościami związanymi z leczeniem, bądź innymi kwestiami, które wymagają drogi prawnej.