Praca i szkolnictwo

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Bydgoszcz

Nasze biuro przekładowe znajdziesz w Bydgoszczy - to tu spotykamy się z klientami i oferujemy usługi związane z ponad 30 "obcymi mowami". Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, francuskiego, a nawet arabskiego czy serbskiego jest zawsze gotowy, by Ci pomóc i zająć się Twoim tekstem. Wystarczy się z nami skontaktować, a zaraz zrobimy wycenę!

Prawo rekrutacja

Interesują Cię najpopularniejsze kierunki studiów? Szukasz kierunku studiów, po którym dostaniesz pracę w Warszawie? Nie wiesz jakie są warunki rekrutacji na prawo? Marzysz o kierunku studiów, ale nie wiesz na jakiej uczelni i w jakim mieście możesz go znaleźć? Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z uczelnią, którą Warszawa się szczyci. Oferujemy studia w trybie stacjonarnym oraz zaocznym w różnych kierunkach - zapraszamy.

Uprawnienia na wózki widłowe

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu budowy, obsługi i naprawy urządzeń transportu bliskiego. Prowadzimy kursy dla grup prywatnych oraz firm. Szkolenia zakończone są, w zależności od przebytego kursu, otrzymaniem uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome i podnośniki koszowe.

Szkoła języków obcych

Nasza szkoła języków obcych proponuje profesjonalne i zróżnicowane kursy. Nasze metody są skutecznym przekazaniem wiedzy teoretycznej oraz praktycznych ćwiczeń efektywnościowych. Nasza firma cieszy się ogromną popularnością wśród wielu kursantów. Doceniają oni atrakcyjne warunki szkoleń, które dotychczas udało nam się zaproponować i przeprowadzić. Dodatkowo, oferujemy Państwu korzystne ceny! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z niej już dziś.