Praca i szkolnictwo

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Bydgoszcz

Nasze biuro przekładowe znajdziesz w Bydgoszczy - to tu spotykamy się z klientami i oferujemy usługi związane z ponad 30 "obcymi mowami". Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, francuskiego, a nawet arabskiego czy serbskiego jest zawsze gotowy, by Ci pomóc i zająć się Twoim tekstem. Wystarczy się z nami skontaktować, a zaraz zrobimy wycenę!

Prawo rekrutacja

Interesują Cię najpopularniejsze kierunki studiów? Szukasz kierunku studiów, po którym dostaniesz pracę w Warszawie? Nie wiesz jakie są warunki rekrutacji na prawo? Marzysz o kierunku studiów, ale nie wiesz na jakiej uczelni i w jakim mieście możesz go znaleźć? Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z uczelnią, którą Warszawa się szczyci. Oferujemy studia w trybie stacjonarnym oraz zaocznym w różnych kierunkach - zapraszamy.

Uprawnienia na wózki widłowe

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z zakresu budowy, obsługi i naprawy urządzeń transportu bliskiego. Prowadzimy kursy dla grup prywatnych oraz firm. Szkolenia zakończone są, w zależności od przebytego kursu, otrzymaniem uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome i podnośniki koszowe.