Architekt

Prawnik Gdynia

Zakres obowiązków adwokat prowadzącej w Gdańskiej kancelarii prawnej obejmuje zarówno świadczenie pomocy prawnej Klientom indywidualnym, jak i pełną obsługę podmiotów gospodarczych. Mecenas zajmuje się zarówno sprawami cywilnymi, rodzinnymi i karnymi, jak i gospodarczo-handlowymi, w tym dotyczącymi prawa rzeczowego i zobowiązań. W ramach świadczonych przez nią usług sporządzane są również pisma procesowe i wzory umów. Pani prawnik może pełnić także funkcję obrońcy lub pełnomocnika Klienta w Sądzie.

Adwokat Pruszków

Zapraszamy serdecznie do skorzystania usług naszej kancelarii adwokackiej. Należy do nich między innymi prawo karne i rodzinne. Pruszków to jedno z miast, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Prowadzimy w nim nie tylko sprawy gospodarcze, ale również szeroki zakres innego typu spraw. Zapraszamy do naszego biura.

Agencja celna

Swoją ofertę kierujemy do osób zajmujących się transportem międzynarodowym. Nasza agencja celna posiada wieloletnie doświadczenie na rynku i dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi. Oferujemy przygotowanie oraz weryfikację dokumentów niezbędnych przy przewozie transportu przez granicę, ale nie tylko. Świadczymy również porady prawne w kwestiach związanymi z odprawami.W sytuacjach problematycznych mogą nam Państwo także powierzyć reprezentowanie firmy przed odpowiednim urzędem.

Kancelaria radców prawnych Lublin

Jeśli zbliża się sprawa sądowa, a Ty chciałbyś zasięgnąć porady ekspertów, serdecznie zaprasza nasza kancelaria radców prawnych w Lublinie. Jesteśmy ekspertami w wielu dziedzinach, takich jak uzyskiwanie odszkodowania za błędy medyczne, uczciwy podział majątku po nieboszczyku czy rozstania oraz separacje.

Czyszczenie dywanów Toruń

W naszym toruńskim zakładzie oferujemy szeroki zakres usług. Zajmujemy się przede wszystkim praniem odzieży, w tym również tej roboczej, nierzadko dość mocno zabrudzonej. Ale w ofercie posiadamy również czyszczenie dywanów i wykładzin oraz usługi krawieckie. Zatrudniamy kadrę wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem!

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeń, które obejmuje różnego rodzaju tłumaczenia na język niemiecki. Nasz wykwalifikowany tłumacz przysięgły języka niemieckiego to osoba, która działa profesjonalnie i nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Prawnik Grodzisk Wielkopolski

Zatrudniony przez nas prawnik świadczy usługi z zakresu reprezentacji poszkodowanych, jak i oskarżonych w sądach powszechnych i organach administracji państwowej. Dodatkowo, udzielamy porad w tematach dziedziczenia spadku czy odszkodowań. Kancelaria znajduje się w Grodzisku Wielkopolskim, jednak prowadzimy obsługę klientów na terenie całej Polski.

Biuro notarialne Legionowo

Sporządzam dokumenty takie jak akty, poświadczenia oraz protokoły w języku polskim. Jeśli zachodzi taka potrzeba, biuro notarialne współpracuje z tłumaczem przysięgłym w celu przełożenia obcojęzycznych dokumentów. Prowadzona przeze mnie kancelaria znajduje się w Legionowie w województwie Mazowieckim.

Blog prawny

Jak w praktyce wygląda przebieg sprawy rozwodowej, a jak proces ubiegania się o odszkodowanie? Blog prawny to zbiór artykułów na temat różnorodnych zagadnień z tej dziedziny, które mają na celu jak najlepiej przybliżyć definicję zawartych w nim pojęć i zrozumieć je, a także doradzić w kwestii ich rozwiązania.

notariusz w Bielsko-Białej

To prawnik uprawniony do udzielania aktom prawnym charakteru urzędowego, co zapewnia pewność obrotu prawnego. W Polsce, są powoływani przez Ministra Sprawiedliwości i działają na podstawie ustawy o notariacie. Jako osoby zaufania publicznego, głównym zadaniem jest zabezpieczenie interesów stron i zapobieganie sporom. Notariusz sporządza akty notarialne, testamente, umowy spółek, przyjmują oświadczenia oraz dokumenty na przechowanie, zachowując przy tym bezstronność i tajemnicę zawodową. Ich czynności nadają dokumentom wiarygodność i moc prawną.