Elektronika i komputery

Projektowanie wentylacji mechanicznej

Działalność naszej firmy jest skierowana do każdego, kto pragnie poprawić warunki panujące w danym pomieszczeniu, a tym samym poprawić samopoczucie przebywających w nim osób. Jednym z kluczowych elementów działalności firmy Comfortis jest projektowanie wentylacji mechanicznej, w tym również tej z odzyskiem ciepła.

Dziurkacz do blachy trapezowej

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajduje się najlepszy dziurkacz do blachy trapezowej, który jest niezwykle praktyczny w zastosowaniu oraz zawsze niezawodny. Wykonywane przez niego otwory są precyzyjne i dlatego ta propozycja przyciąga uwagę każdego klienta. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z asortymentem firmy Baks.

Zawory kulowe

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą zaworów kulowych wysokiej jakości. Cechuje je wysoka dokładność wykonania oraz niezawodność. Wielu producentów oszczędza po przez stosowanie słabszych materiałów. Nasza firma stosuje w tych produktach najwyższej jakości stal lub stal nierdzewną. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i skontaktowania się bezpośrednio z nami.

Rekuperacja

To właśnie w naszej ofercie zostały zawarte profesjonalne i funkcjonalne systemy rekuperacji. proponujemy wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która cieszy się już ogromnym zainteresowaniem na rynku. To sposób na odpowiedni przepływ powietrza w danym pomieszczeniu i jednocześnie utrzymanie odpowiedniej temperatury. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie wszystkich klientów, dlatego proponujemy im tak korzystne rozwiązania. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, że naprawdę warto - zapraszamy!

Program do archiwizacji dokumentów

Jeśli potrzebujesz szybko wysyłać pliki, obsługiwać wiele faktur czy bezpiecznie podpisywać umowy - to nasz program do archiwizacji dokumentów jest dla Ciebie. Dzięki niemu bezpiecznie przeniesiesz wszystkie ważne firmowe teksty w wymiar elektroniczny, co pozwoli skrócić czas realizacji i zaoszczędzić pieniądze.

znakowanie laserowe

Tworzenie unikalnych napisów na gadżetach reklamowych czy upominkach to bez wątpienia świetny sposób na spersonalizowanie artykułu. W naszej firmie proponujemy solidne znakowanie laserowe, które uznawane jest za jedno z najbardziej trwałych na rynku. Gwarantujemy najwyższą precyzję wykonania nawet najmniejszych elementów.

worki hdpe producent

Nasza bogata oferta skupia przede wszystkim worki HDPE. Producent worków zaprasza do współpracy wszystkie firmy zainteresowane hurtowym zakupem worków foliowych. Produkujemy worki foliowe, reklamówki oraz wszelkiego rodzaju woreczki. Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Utylizacja elektroniki

Witaj w przedsiębiorstwie Epreco. Zajmujemy się utylizacją elektroniki. Prowadzimy skup kabli, złomu, recykling elektroodpadów. Każdy sprzęt elektryczny lub elektroniczny powinien być poddawany specjalnemu recyklingowi. Wiele materiałów da się ponownie wykorzystać. Metale, barwniki, tworzywa sztuczne rozkładają się przez setki lat. Gdyby były narażone na kontakt ze środowiskiem naturalnym, mogłyby mu zaszkodzić. Oferujemy profesjonalny punkt recyklingu. Dbamy o środowisko najpełniej, jak to możliwe.

HP Probook

Procesory Intel Core i3, i5 lub i7, pamięć RAM sięgająca 16 GB oraz wysokiej rozdzielczości matryce zapewnią Twojej pracy biurowej niesamowitą wydajność. Laptopy HP Probook dzięki mocnym podzespołom są wielozadaniowe. Pozwalają w wygodny sposób poruszać się między programami i otwartymi oknami zachowującym przy tym szybkość przesyłania zdjęć i filmów.

Filtry do maszyn

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na części i materiały do maszyn produkcyjnych. Oferujemy między innymi filtry do maszyn EDM i WEDM, w tym również włókniny i maty filtracyjne. Proponujemy rozwiązania na najwyższym poziomie, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku w branżach produkcyjnych i nie tylko.

Zbiorniki na olej opałowy

Firma ma w swojej ofercie szeroką gamę umożliwiającą przechowywanie cieczy. Zbiorniki na olej opałowy, napędowy oraz inne ciecze, jak woda znajdują się w produktach, które można nabyć w sklepie. Zaopatrzenie się w odpowiednie przyłącza pozwoli na zintegrowanie ze sobą pojemników i stworzenie koniecznej instalacji.

Frezowanie CNC Pomorskie

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z mechaniką maszyn i obróbką metali. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Za pomocą najwyższej jakości sprzętów wykonujemy takie procesy, jak na przykład obróbka skrawaniem czy toczenie i frezowanie CNC. Dzięki tym metodom możliwe jest uzyskanie wielu części i detali do maszyn.

Wzorcowanie i sprawdzanie urządzeń kontrolno-pomiarowych

Jedną z usług, które oferujemy, jest wzorcowanie i sprawdzanie urządzeń kontrolno-pomiarowych. Celem kalibracji, którą przeprowadzamy, jest dopilnowanie, aby wybrane sprzęty dostarczały możliwie najdokładniejszych odczytów. Kalibrację powinno się przeprowadzać przynajmniej raz na rok - tylko wówczas można mieć całkowite zaufanie do używanego sprzętu i prezentowanych odczytów.

Komputery POS

Oferowane na naszej stronie systemy i urządzenia świetnie sprawdzą się w codziennej pracy każdego sprzedawcy. Skontaktuj się z naszym doradcą i już dziś wybierz najlepsze komputery POS. Są one nieocenione wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz możliwość sprawnej modyfikacji zamówienia.

Weryfikacja tożsamości mojeID

Dzięki proponowanym przez nas możliwościom, każda osoba, która pracuje w sektorze, gdzie konieczne jest upewnienie się co do danych klienta, będzie miała ułatwione zadanie. Weryfikacja tożsamości mojeID to idealne rozwiązanie, dzięki któremu każdy będzie mógł wykonywać samodzielnie skomplikowane operacje online.

Rejestracja czasu pracy

Proponujemy Państwu nowoczesne oprogramowanie, które może pełnić szereg funkcji. Rejestracja czasu pracy przy pomocy naszego systemu, będzie nie tylko użyteczna dla działów kadrowych odpowiedzialnych za wyliczanie wynagrodzenia, lecz także dla menedżerów i osób zarządzających ludźmi. Dzięki rozwiązaniu oferowanemu przez Skalmex, będą Państwo mogli na bieżąco sprawdzać jakie zadania wykonują Państwa podwładni, a także ile im to zajmuje. Wszystkie zebrane dane mogą zostać udostępnione w przejrzystej formie.

mikrofony bezprzewodowe

Przekazywanie dźwięku na dużych przestrzeniach z udziałem sporej liczby ludzi jest wymagającym zadaniem. Aby sprawnie przekazać treści wszystkim uczestnikom spotkania, warto zaopatrzyć się w profesjonalne sprzęty nagłaśniające. Jednym z nich są mikrofony bezprzewodowe, które można zamówić na naszej stronie.

canal plus salony

Nasza firma działa we Wrocławiu w dwóch miejscach - w Centrum Handlowym Astra oraz Marino. Jeśli szukasz więc salonów canal plus, dobrze trafiłeś! Odwiedź nasze jednostki lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w doborze odpowiedniego pakietu Canal +. Zapraszamy!

Maszyna do produkcji torebek papierowych

Jesteśmy marką, która zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu dla poligrafii. W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów urządzeń do tworzenia różnych artykułów, a pośród nich: maszyna do produkcji torebek papierowych, do oprawy twardej SWW, do oprawy spiralnej, do tworzenia opakowań do żywności i wiele innych.

Odkurzacze henry

Oferta sklepu obejmuje wysokiej klasy odkurzacze przemysłowe wielu znanych producentów, w tym m.in. Henry. Zapewniamy wysoką jakość sprzedawanych produktów oraz możliwość uzyskania porady od eksperta. Urządzenia znajdujące się w naszym magazynie są w pełni funkcjonalne oraz idealnie nadają się do wykorzystania w branży przemysłowej.

Palety h1

W naszym asortymencie znajdują się rozwiązania, które pozwalają na bezproblemowy transport żywności. Sanilog proponuje palety H1, które pozwalają na bezpośredni kontakt z żywnością. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - odpornych na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Gwarantujemy przedmioty, które doskonale sprawdzają się w obiektach magazynowych, na zapleczach sklepów spożywczych, w transporcie i logistyce na wielu płaszczyznach. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

Odzyskiwanie danych z telefonu

Naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy świadczą specjalistyczne usługi w razie awarii różnego rodzaju sprzętów. Oferujemy odzyskiwanie danych z telefonu, tabletu i kart pamięci. Naprawiamy również inne nośniki, np. macierze oraz dyski SSD (flash) i HDD (talerzowe), zachowując poufność przechowywanych informacji.

Cyberbezpieczeństwo firmy

Proponujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie zapewnienie ochrony przed m.in. atakami hakerskimi, szpiegostwem czy inwigilacją. Oferujemy wsparcie, zwiększające cyberbezpieczeństwo firmy, obejmujące zabezpieczenie danych osobowych pracowników i klientów oraz wszelkich informacji poufnych.

falowniki wyspowe

Panele słoneczne zbierają prąd i pozwalają nam na ekologiczne ogrzewanie domów. Jednakże same panele to nie wszystko, często potrzebne są falowniki wyspowe zmieniające energię prądu stałego na prąd zmienny. Dostępne w naszym sklepie urządzenia pozwalają dostosować i przetwarzać energię elektryczną, powstałą z paneli słonecznych.

Tkaniny tapicerskie Łódź

Nasze przedsiębiorstwo oferuje tapicerstwo samochodowe, a także świadczenie usług dla branży meblarskiej oraz właścicieli pubów, restauracji lub innych punktów gastronomicznych. Dysponujemy doskonałej jakości materiałami laminowanymi. W naszym asortymencie znajdują się również niezbędne tkaniny tapicerskie, obiciowe i na pokrowce.

Microsoft Office Home & Student 2021

Sprzedajemy użyteczne, nowoczesne oprogramowanie dla uczniów uczelni wyższych w atrakcyjnej cenie. Jest to Microsoft Office Home & Student 2021. Zawiera klasyczne wersje popularnych programów takich jak Word czy PowerPoint. Po zakupie tego produktu przysługuje bezpłatna pomoc techniczna firmy przez 60 dni.

lakiernictwo

Manualne nakładanie farb jest z pewnością dokładne, z drugiej strony jednak bardzo czasochłonne. Zaoszczędzić czas pomogą Ci nowoczesne agregaty z naszej oferty. Dzięki nim z łatwością rozprowadzisz po wybranej powierzchni każdy barwnik oferowany przez współczesne lakiernictwo przemysłowe. W ofercie posiadamy także lakier antygraffiti, który jest skuteczną ochroną przed artystami ulicznymi.

Drukarki online

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego może potrzebować Twoja firma. Obsługa biura to podstawa płynnej realizacji projektów. Dlatego też obecność drukarek online, kserokopiarek oraz innych urządzeń jest niezbędna. Dzięki nam możesz wybrać model, który pod kątem parametrów technicznych oraz sposobu działania najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Wyjątkową okazją jest też możliwość wynajęcia sprzętu, co w sytuacjach kryzysowych oraz w przypadku nagłej potrzeby uzupełnienia asortymentu pozwoli ograniczyć wydatki.